Datum: 24.03.2014

Vložil: ...

Titulek: KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT

Asi každý z nás občas řeší nepříjemné situace...normální věc...život běží dál. Snažíme se být kvalitními osobnostmi,dobrými rodiči i přáteli,efektivně pracovat apod. Předloni jsem se opět dala na studium,našla si tak novou práci a vůbec udělala pár zásadních změn v životě...prostě jsem se chtěla posunout o notný kus dál. Ale bolestné a sužující myšlenky z minulosti,běžný shon,práce,škola atd. se sbírali a sbírali. Nasazení bylo příliš vysoké a já slábla po všech stránkách. Měla jsem pocit přeplnění a velkého chaosu v hlavě. Pochopila jsem,že si o tom potřebuji s někým povolaným promluvit! Dlouho jsem to neodkládala...vždyť život je krátký! Můžu říci,že mne ani na vteřinu nenapadlo se stydět,jak to různě občas slýchávám. Chtěla jsem ale najít někoho MIMOŘÁDNÉHO a zároveň něco,co mi pomůže vše rychleji vstřebávat,netrpět tolik vyčerpaností,lépe se soustředit,mít svou vyrovnanost,a kde nebudu muset vše řešit jen slovně.
Stránky paní Frankové tak byly pro mne velmi zajímavé...ale biofeedback naprostou neznámou. Říkala jsem si,no za zkoušku přece nic nedám. Naše setkávání u FEEDBACKU s ROZHOVORY prolínaje mi ale vážně začínali srovnávat vnitřní rozpoložení i postoje. Vnitřní klid přicházel stále častěji a s ním bylo vše snažší a snažší.
Bohužel...přišla do toho nečekaná a velmi bolestná zkušenost...a právě tehdy bylo nejvíce poznat,že na sobě pracuji! Uvědomuji si totiž velmi dobře,že s takto závažnou událostí bych si sama neporadila.
Není to úplně snadné,ale i přes bol zdárně studuji a pracuji dál,mimořádně dobře se soustředím,mnohem více si pamatuji,a vše vůbec zpracovávám.
S ŽIVOTNÍMI PŘEKÁŽKAMI SE UŽ NEPERU,NÝBRŽ JE ZVLÁDÁM A VSTŘEBÁVÁM. O ŽIVOTNÍM SHONU,TRPĚLIVOSTI,PRACOVNÍM NASAZENÍ,ALE I VĚNOVÁNÍ ČASU RODINĚ A SOBĚ SAMÉ NEMLUVĚ.
Dokonale,smysluplně a logicky propojené sezení paní Frankové nejen u feedbacku vyžadují mimořádné schopnosti! TALENT,VĚDOMOSTI,PÍLE,NAPROSTÁ PROFESIONALITA,UM A SNAHA LIDEM POMOCI...to tedy...veliký obdiv! Tato odbornice ví,co dělá a je na tom nejpovolanějším místě!
Mám tu potřebu ji zde dnes takto veřejně poděkovat a říci,jak moc si jí i jejích schopností vážím.
P.S.: DĚKUJI,ŽE JSTE PANÍ FRANKOVÁ, ŽE MÁM TU PŘÍLEŽITOST A ČEST VÁS ZNÁT OSOBNĚ!!!
Také ale DĚKUJI ZA FEEDBACK,který využíváte...je pro mne obrovským překvapením,co s ním dokážete!
Objevit Vás,bylo pro mne výhrou. DĚKUJI VÁM

Přidat nový příspěvek