Názory klientů

Datum: 24.11.2021

Vložil: K.K.

Titulek: KOUČOVÁNÍ

Děkuji za umožnění koučování, které mě nasměrovalo a pomohlo si uvědomit, co chci.
Spolupráce s paní Frankovou byla vždy na úrovni, se smyslem, děkuji za podporu, korektnost a přeji všem podobné zážitky. Jsem velmi rád za spolupráci s ní.Děkuji.Karel

Datum: 11.05.2021

Vložil: Ondřej

Titulek: poděkování

Paní Frankové bych rád poděkoval za pomoc s ADHD. Jak biofeedback, tak další rady jak ADHD zvládat tak, aby mi nekomplikovala život mi pomohly dokončit školu. Vřele doporučuji.

Datum: 11.05.2021

Vložil: S.V.

Titulek: poděkování

Děkujeme za profesionállní přístup v péči nejen v osobním kontaktu, ale i při online konzultacích. Naše dcera je na tom mnohem lépe stejně jako my rodiče víme, jak s ní pracovat i přez problémy, které ji/nás potkaly. Děkujeme za pomoc, rady, práci, která byla odvedena na hodně dobré úrovni. S.V

Datum: 23.05.2020

Vložil: Novarová

Titulek: Předškolní vzdělávání

Mockrát děkujeme paní Franková, za konzultaci a poskytnuté materiály pro předškolačku. Paní Franková nám poradila, jakým směrem máme jít a zábavnou formou jsme s dcerou denně pracovaly a hrály si. Ukázala nám metody, které se dají praktikovat na výletě nebo třeba i v autě. Dceru to moc baví a sama má zájem si hrát a procvičovat.

Datum: 03.04.2020

Vložil: Katka

Titulek: Online konzultace

Moc děkuji paní Frankové za konzultaci a materiály pro předškoláky. Jelikož díky koronaviru děti nemohou chodit do školky a trénovat a připravovat se na školu, tak mám materiály jak se s dcerou doma připravit. Paní Franková mě hezky navedla a poradila mi.

Datum: 17.02.2020

Vložil: Hanka

Titulek: Projektový den ve škole

Příjemné strávení volného času dětí při projektovém dni "Poznej sám sebe". Děti byly otevřené, paní Frankové důvěřovaly. Na závěr spontánní potlesk. Dobře odvedená práce. Děkujeme.

Datum: 06.02.2020

Vložil: S.M.

Titulek: podėkování

Chci Vám podėkovat touto cestou za celou naši rodinu,Vaši péči,ohleduplnost a profesionalitu.S.M.

Datum: 28.05.2019

Vložil: Lenka Gratzová

Titulek: Děkujeme

K p. Frankové jsme jezdili 2 roky se synem (Tourettův syndrom, úzkosti, ADHD, OCD). Syn měl velké problémy s tiky (měl 30-45 minutové bolestivé křeče v celém těle, nemohl mluvit, chodit). Ve škole měl problémy s některými učiteli, protože stále vyrušoval. S tím byly spojené i úzkosti. P. Franková nám velmi pomohla. Když se teď díváme zpátky, za ty 2 roky ušel syn a my s ním, velký kus cesty. Velmi se posunul, zklidnil se. Moc děkujeme za vstřícnost, trpělivost, za pomoc.

Datum: 27.05.2019

Vložil: Kubíčková Zuzana

Titulek: poděkování

Dobrý den.Chtěli jsme ještě jednou poděkovat p.Frankové za profesionální a lidský přístup.Metody které jsme u ní podstoupili nám zcela jistě pomohly.Celé 2 roky nám byla nápomocna a my jsme byli spokojeni že spolupracujeme s odborníkem ,který velmi pomáhá našemu dítěti.Velmi doporučujeme.Děkujeme

Datum: 28.04.2019

Vložil: Hana Smolánová

Titulek: Profesionál

Chtěla bych touto cestou oznámit veřejnosti, že existuje takovýto odborník a profesionál jako je paní Franková. Snad ani nezáleží na příběhu, který se stal mému tehdy 16ti letému synovi, ale na přístupu a metodách, kterými jeho a nás rodiče vyvedla ze složité životní situace. Na začátku mi řekla: "Jako matka jste udělala maximum".Ani nevíte, jak mi dodala sílu. Můj syn byl její pomoci nadšený. Kdykoliv mi i synovi byla k dispozici. Po roce a půl jsme ukončili biofeedback a terapie, jdeme do života .... , díky Vám, paní Franková. Vaše číslo v našich mobilech zůstává.

Záznamy: 1 - 10 ze 48
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>