Názory klientů

Datum: 23.05.2020

Vložil: Novarová

Titulek: Předškolní vzdělávání

Mockrát děkujeme paní Franková, za konzultaci a poskytnuté materiály pro předškolačku. Paní Franková nám poradila, jakým směrem máme jít a zábavnou formou jsme s dcerou denně pracovaly a hrály si. Ukázala nám metody, které se dají praktikovat na výletě nebo třeba i v autě. Dceru to moc baví a sama má zájem si hrát a procvičovat.

Datum: 03.04.2020

Vložil: Katka

Titulek: Online konzultace

Moc děkuji paní Frankové za konzultaci a materiály pro předškoláky. Jelikož díky koronaviru děti nemohou chodit do školky a trénovat a připravovat se na školu, tak mám materiály jak se s dcerou doma připravit. Paní Franková mě hezky navedla a poradila mi.

Datum: 17.02.2020

Vložil: Hanka

Titulek: Projektový den ve škole

Příjemné strávení volného času dětí při projektovém dni "Poznej sám sebe". Děti byly otevřené, paní Frankové důvěřovaly. Na závěr spontánní potlesk. Dobře odvedená práce. Děkujeme.

Datum: 06.02.2020

Vložil: S.M.

Titulek: podėkování

Chci Vám podėkovat touto cestou za celou naši rodinu,Vaši péči,ohleduplnost a profesionalitu.S.M.

Datum: 28.05.2019

Vložil: Lenka Gratzová

Titulek: Děkujeme

K p. Frankové jsme jezdili 2 roky se synem (Tourettův syndrom, úzkosti, ADHD, OCD). Syn měl velké problémy s tiky (měl 30-45 minutové bolestivé křeče v celém těle, nemohl mluvit, chodit). Ve škole měl problémy s některými učiteli, protože stále vyrušoval. S tím byly spojené i úzkosti. P. Franková nám velmi pomohla. Když se teď díváme zpátky, za ty 2 roky ušel syn a my s ním, velký kus cesty. Velmi se posunul, zklidnil se. Moc děkujeme za vstřícnost, trpělivost, za pomoc.

Datum: 27.05.2019

Vložil: Kubíčková Zuzana

Titulek: poděkování

Dobrý den.Chtěli jsme ještě jednou poděkovat p.Frankové za profesionální a lidský přístup.Metody které jsme u ní podstoupili nám zcela jistě pomohly.Celé 2 roky nám byla nápomocna a my jsme byli spokojeni že spolupracujeme s odborníkem ,který velmi pomáhá našemu dítěti.Velmi doporučujeme.Děkujeme

Datum: 28.04.2019

Vložil: Hana Smolánová

Titulek: Profesionál

Chtěla bych touto cestou oznámit veřejnosti, že existuje takovýto odborník a profesionál jako je paní Franková. Snad ani nezáleží na příběhu, který se stal mému tehdy 16ti letému synovi, ale na přístupu a metodách, kterými jeho a nás rodiče vyvedla ze složité životní situace. Na začátku mi řekla: "Jako matka jste udělala maximum".Ani nevíte, jak mi dodala sílu. Můj syn byl její pomoci nadšený. Kdykoliv mi i synovi byla k dispozici. Po roce a půl jsme ukončili biofeedback a terapie, jdeme do života .... , díky Vám, paní Franková. Vaše číslo v našich mobilech zůstává.

Datum: 03.02.2019

Vložil: Ondra s maminkou

Titulek: Poděkování a doporučení

K paní Frankové jsme docházeli 18 měsíců. Jednalo se o oslabené dílčí funkce. Ondra byl s přístupem paní Frankové velice spokojen, vnímal její rady i přátelský přístup.
Došlo ke změně a posunu - zlepšil v učení, začal být klidnější, zodpovědnější v škole, sám k sobě. Jeho emocionální výbuchy byly méně časté a dá se říct, že jsou téměř pryč. Paní Franková pomohla i skvělými radami, jak některé výchovné konflikty řešit.
Doporučuji všem rodičům i dětem. Paní Franková je úžasná.
Děkujeme.

Datum: 07.09.2018

Vložil: Martina Ferkálová

Titulek: Poděkování

K p.Frankové jsme chodili se synem 2roky.Syn je autista,vždy měl v klasickém eeg epileptické ložisko,měl silné tiky.Po počátečních zvykacích sezeních,kdy chtěl syn utíkat a byl silně nervozní a my jen mohly čekat až to přejde,si na vše zvykl a bez problémů absolvoval každé sezení.Tiky skoro odezněly a eeg se upravilo na přiměřené věku,ale nejvíc nás potěšilo,že vymizelo epi.ložisko díky Biofeedbacku.Díky moc za trpělivost a empatii p.Frankové.Je úžasná!!!!

Datum: 16.05.2018

Vložil: Katka

Titulek: Doporučení s poděkováním

Paní Mgr. Frankovou jsem se synem začala navštěvovat v roce 2015 v synových 4 letech. Syn se nezapojoval ve školce a tím vznikl problém, že byl outsider v kolektivu, na druhou stranu doma byl divoch s minimální pozorností, v noci s neklidným spaním, občas s nočním pomočováním. Paní Mgr. Franková nastavila plán, kdy jsme prvně absolvovali biofeedback, ten podstatě absolvujeme do dnešních dnů. K BFD se přidalo cvičení NVS, úžasné pracovní listy – které pomohly synovi uvolnit ruku a nebát se ,,opřít“ do papíru, dalo mu to dynamiku v malování, jistotu a když se dnes podívám na první pracovní listy a na pracovní listy z posledních dní, které i po ukončení programu rád vezme a obtahuje, je to neskutečný pokrok. Poté se přidal program, který nám velmi pomohl k přípravě do první třídy a to MAXÍK. Skvělé udělaný program správných návyků pro budoucí psaní, zajímavé pracovní listy, které děti baví, učí se říkanky, uvolňují ruku, správný úchop tužky, sed u psaní apod. a díky odkladu první třídy, který nám umožnil celý rok MAXÍKA trénovat je syn úplně někde jinde a zápis absolvoval na výbornou, už tam bylo sebevědomí, radost z toho, co dokázal za ten rok a my rodiče pyšní na syna, na sebe a v neposlední řadě na paní Frankovou, protože je v tom co dělá dobrá, máme v ní plnou důvěru a že jsme někdy potřebovali s manželem povzbudit. Teď nás čeká v září 2018 první třída a ještě budeme pokračovat v BFD a v tzv. Feuersteinově metodě.
Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci. K.S. a O.S

Záznamy: 1 - 10 ze 45
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>