Názory klientů

Datum: 17.02.2020

Vložil: Hanka

Titulek: Projektový den ve škole

Příjemné strávení volného času dětí při projektovém dni "Poznej sám sebe". Děti byly otevřené, paní Frankové důvěřovaly. Na závěr spontánní potlesk. Dobře odvedená práce. Děkujeme.

Datum: 06.02.2020

Vložil: S.M.

Titulek: podėkování

Chci Vám podėkovat touto cestou za celou naši rodinu,Vaši péči,ohleduplnost a profesionalitu.S.M.

Datum: 28.05.2019

Vložil: Lenka Gratzová

Titulek: Děkujeme

K p. Frankové jsme jezdili 2 roky se synem (Tourettův syndrom, úzkosti, ADHD, OCD). Syn měl velké problémy s tiky (měl 30-45 minutové bolestivé křeče v celém těle, nemohl mluvit, chodit). Ve škole měl problémy s některými učiteli, protože stále vyrušoval. S tím byly spojené i úzkosti. P. Franková nám velmi pomohla. Když se teď díváme zpátky, za ty 2 roky ušel syn a my s ním, velký kus cesty. Velmi se posunul, zklidnil se. Moc děkujeme za vstřícnost, trpělivost, za pomoc.

Datum: 27.05.2019

Vložil: Kubíčková Zuzana

Titulek: poděkování

Dobrý den.Chtěli jsme ještě jednou poděkovat p.Frankové za profesionální a lidský přístup.Metody které jsme u ní podstoupili nám zcela jistě pomohly.Celé 2 roky nám byla nápomocna a my jsme byli spokojeni že spolupracujeme s odborníkem ,který velmi pomáhá našemu dítěti.Velmi doporučujeme.Děkujeme

Datum: 28.04.2019

Vložil: Hana Smolánová

Titulek: Profesionál

Chtěla bych touto cestou oznámit veřejnosti, že existuje takovýto odborník a profesionál jako je paní Franková. Snad ani nezáleží na příběhu, který se stal mému tehdy 16ti letému synovi, ale na přístupu a metodách, kterými jeho a nás rodiče vyvedla ze složité životní situace. Na začátku mi řekla: "Jako matka jste udělala maximum".Ani nevíte, jak mi dodala sílu. Můj syn byl její pomoci nadšený. Kdykoliv mi i synovi byla k dispozici. Po roce a půl jsme ukončili biofeedback a terapie, jdeme do života .... , díky Vám, paní Franková. Vaše číslo v našich mobilech zůstává.

Datum: 03.02.2019

Vložil: Ondra s maminkou

Titulek: Poděkování a doporučení

K paní Frankové jsme docházeli 18 měsíců. Jednalo se o oslabené dílčí funkce. Ondra byl s přístupem paní Frankové velice spokojen, vnímal její rady i přátelský přístup.
Došlo ke změně a posunu - zlepšil v učení, začal být klidnější, zodpovědnější v škole, sám k sobě. Jeho emocionální výbuchy byly méně časté a dá se říct, že jsou téměř pryč. Paní Franková pomohla i skvělými radami, jak některé výchovné konflikty řešit.
Doporučuji všem rodičům i dětem. Paní Franková je úžasná.
Děkujeme.

Datum: 07.09.2018

Vložil: Martina Ferkálová

Titulek: Poděkování

K p.Frankové jsme chodili se synem 2roky.Syn je autista,vždy měl v klasickém eeg epileptické ložisko,měl silné tiky.Po počátečních zvykacích sezeních,kdy chtěl syn utíkat a byl silně nervozní a my jen mohly čekat až to přejde,si na vše zvykl a bez problémů absolvoval každé sezení.Tiky skoro odezněly a eeg se upravilo na přiměřené věku,ale nejvíc nás potěšilo,že vymizelo epi.ložisko díky Biofeedbacku.Díky moc za trpělivost a empatii p.Frankové.Je úžasná!!!!

Datum: 16.05.2018

Vložil: Katka

Titulek: Doporučení s poděkováním

Paní Mgr. Frankovou jsem se synem začala navštěvovat v roce 2015 v synových 4 letech. Syn se nezapojoval ve školce a tím vznikl problém, že byl outsider v kolektivu, na druhou stranu doma byl divoch s minimální pozorností, v noci s neklidným spaním, občas s nočním pomočováním. Paní Mgr. Franková nastavila plán, kdy jsme prvně absolvovali biofeedback, ten podstatě absolvujeme do dnešních dnů. K BFD se přidalo cvičení NVS, úžasné pracovní listy – které pomohly synovi uvolnit ruku a nebát se ,,opřít“ do papíru, dalo mu to dynamiku v malování, jistotu a když se dnes podívám na první pracovní listy a na pracovní listy z posledních dní, které i po ukončení programu rád vezme a obtahuje, je to neskutečný pokrok. Poté se přidal program, který nám velmi pomohl k přípravě do první třídy a to MAXÍK. Skvělé udělaný program správných návyků pro budoucí psaní, zajímavé pracovní listy, které děti baví, učí se říkanky, uvolňují ruku, správný úchop tužky, sed u psaní apod. a díky odkladu první třídy, který nám umožnil celý rok MAXÍKA trénovat je syn úplně někde jinde a zápis absolvoval na výbornou, už tam bylo sebevědomí, radost z toho, co dokázal za ten rok a my rodiče pyšní na syna, na sebe a v neposlední řadě na paní Frankovou, protože je v tom co dělá dobrá, máme v ní plnou důvěru a že jsme někdy potřebovali s manželem povzbudit. Teď nás čeká v září 2018 první třída a ještě budeme pokračovat v BFD a v tzv. Feuersteinově metodě.
Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci. K.S. a O.S

Datum: 16.05.2018

Vložil: F.

Titulek: příprava

Děkuji za Vaší pomoc ke přijímacím zkouškám. Nejvíce mi pomohla technika kotvení. Jak jsem ji použil cítil jsem méně stresu. Feedback mi pomohl také, soustředění bylo velice důležité.
Velice děkuji .

Datum: 14.04.2018

Vložil: Radim

Titulek: DĚKUJEME!!!!

Moc děkujeme za péči skvělé paní Frankové. Její péče nebyla pouze pro ADHD syna, ale pomáhala celou dobu léčby celé rodině. Díky ní můžeme zase fungovat jako rodina a nebojím se s dětmi kamkoliv jet.
Syn je po léčbě mnohem šikovnější, více se soustředí a také téměř vymizel největší problém a tím byla jeho agresivita.

Záznamy: 1 - 10 ze 43
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>