Názory klientů

Datum: 19.04.2012

Vložil: Petřik

Titulek: Poděkování

Také mám syna s ADHD a hledala jsem pomoc kde se dalo, psycholog, psychiatr, léky, sice vše pomohlo, ale jen dočasu a co víc, zmíněné složky nespolupracovaly. První opravdová pomoc, kdy jsem měla pocit, že se o nás někdo zajímá komplexně a řeší problémy jak ve škole tak v rodině a podal pomocnou ruku byla paní Franková, její přístup je jak profesionální, tak velice lidský. Dítě se mi mění před očima, a stejné ohlasy jsou i ze školy a z kroužků. Škoda, že jsme o ni nevěděli dřív, ale díky Bohu, že jsme se vůbec potkali :-)).

Datum: 18.04.2012

Vložil: Markéta

Titulek: Biofeedback

Dobrý den,pokud má rodič s dítětem problém,hledá cokoliv, aby mu pomohl. Já jsem to pro svou dceru našla, a to díky biofeedbacku, ale hlavně přístupu a profesionalitě p.Mgr.Frankové. Její zájem není omezen jen na provádění biofeedbacku, ale zajímá se o dítě celkově. Hledá cesty, jak navázat kontakt s třídním učitelem dítěte a tam pak teprve vidíte, kdo je profesionální pedagog a kdo tuto práci dělá jen proto,že musí. Díky biofeedbacku se dcera celkově zklidnila, objevilo se u ní logické uvažování a snížilo se u ní vnitřní napětí. A hlavně má p.Mgr.Frankovou opravdu ráda a důvěřuje ji.

Datum: 15.04.2012

Vložil: Karkoš

Titulek: Poděkování

Zdravím. Máme s mou ženou velmi dobré zkušenosti s paní Frankovou. Zajímá ji také, jak se Jakubovi daří ve škole a chce řešit problémy i s komunikací paní třídní s ním. Děkujeme

Datum: 12.04.2012

Vložil: Jana Nová

Titulek: Člověk na svém místě

Dobrý den. Chtěla bych se s návštěvníky této webové stránky podělit o svou zkušenost s prací paní Frankové. Mám dva syny, kteří k ní chodili na biofeedback. Nejenže se po určité době u nich zmírnily některé projevy tiků, ale také došlo ke zmírnění napětí a uvolnění. Dokázala si najít cestu k mým dětem tak, že k ní měli důvěru a někdy se jí svěřovali se svými problémy. Dokázala jim naslouchat, nekritizovat, nekárat a hlavně poradit na úrovni dětského myšlení a jejich vidění okolního světa. Mnoho erudovaných lidí, např. psychologů nebo učitelů, by se od ní mohli učit, jak jednat s lidmi, jak je neškatulkovat podle tabulek, či výsledků ve škole, jak motivovat a povzbuzovat k lepším výkonům byť jsou sebemenší a mnohdy pro okolí nepříliš viditelné. Jak v každém vidět jeho potenciál, i když je vám jinými lidmi předkládáno, že je vaše dítě nevychované, neukázněné, zbrklé, nepozorné atd. atd. Chtěla bych toho tady napsat ještě mnohem více, ale myslím si, že nejlepší je vlastní zkušenost a proto jen a jen doporučuji.

Datum: 08.04.2012

Vložil: Jancurka

Titulek: ADHD

Dobrý den, máme dcerku ADHD a samozřejmě chodíme i k dětskému psychiatrovi. Jenže minulý rok se její chování změnilo až tak, že nezabírala ani medikační léčba, proto jsme dali na radu naší kamarádky a zajeli k paní Magistře Frankové. A musím uznat, že již je výsledek i viditelný. Chodíme k paní magistře asi půl roku a dcerka se nám mění před očima. Začala být komunikativní, dětská, začleňuje se do kolektivu a má kamarády, a i ve škole se začíná zlepšovat. Jen při medikační léčbě bez paní magistry Frankové byla dcerka samotář, bez kamarádů, nedokázala mluvit o ničem a záchvaty vzteku byli na denním pořádku. Jsme velice rádi, že paní Magistru máme a vřele ji doporučujeme k léčbě ADHD:) Je to samozřejmě běh na dlouhou trať, ale co by jsme pro své děti neudělali, abychom jim umožnily lepší život:)

Záznamy: 41 - 45 ze 45
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5