Názory klientů

Datum: 28.02.2014

Vložil: M.G.

Titulek: Děkujeme

Jsem velmi ráda za to, že jsem měla tu čest poznat paní Mgr. Frankovou. Jsem ráda, že nám nabídla konkrétní možnost jak čelit všem našim problémům a nejednalo se o obecné rady typu zpráv z PPP. Biofeedback viditelně zklidnil našeho syna, celou dobu tam chodil rád a těšil se, že se zase posune zase o kousek dál. Naše cesta již pomalu končí a jsem ráda, že jsme s paní frankovou pro mého syna udělali vše, co bylo v našich silách. Paní Mgr. Frankovou a biofeedback mohu všem vřele doporučit, je to na dlouho, ale výsledek stojí za to!

Datum: 04.12.2013

Vložil: P.S.

Titulek: "nezralý" předškolák

Mám předčasně narozeného syna v 25.týdnu těhotenství s porodní váhou 900g.Nyní je v předškolním věku a i když se jeví jako zdravé a chytré dítě,má problémy se soustředěním,s grafomotorikou(nerad kreslí), vadou řeči,neklidem.....
I když nás teprve čeká celý ten koloběh vyšetření ve spec.poradnách, u neurologa, psychiatra, možná bude mít diagnostikováno ADHD...,chtěla bych mu dopřát tu nejlepší předškolní péči.Chodíme k paní Frankové na feedback půl roku a syn se viditelně zklidnil. Nyní má přidaný ještě stimulační program pro předškoláky Maxík,což nám zabere 20-30min denně a já to vidím velmi pozitivně jako přípravu do školy, kdy nebude překvapen povinností plnit domácí úkoly.Ještě máme hodně času do nástupu do 1.třídy a věřím, že nám péče paní Frankové přinese jen to nejlepší.Je to profesionál na svém místě,ochotna vždy poradit,rozebrat, zhodnotit problém.Děkuji za její čas a lidský přístup.

Datum: 14.10.2013

Vložil: K.A.

Titulek: Poděkování

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat paní Frankové. Chodila jsem k ní se synem dlouhou dobu. Byl diagnostikován jako Aspergerův syndrom, mimo toto také porucha pozornosti, hyperaktivita. Vždy si mě vyslechla a jako jediná nám dokázala poradit. Nikdo z lekařů nám tak nepomohl jako ona. Hodně věcí jsem s její pomoci vyřešila.

Datum: 06.10.2013

Vložil: Šárka

Titulek: ADHD

Dobrý den. Chtěla bych se podělit s návštěvníky této stránky o svůj názor na biofeedback. Můžu opravdu vřele doporučit. Spolupráce s Mgr. Frankovou je opravdu vysoce profesionální. Vyslechne problém, který s dítětem máte, ale hlavně Vám poradí, jak komplexně postupovat. Chodíme se synem rok a udělal opravdu velký pokrok co se týče celkového zklidnění, soustředění. Zábavnou formou trénujeme i doma a musím říct, že ho to baví.Paní Franková Vás povzbudí a při kontaktu s ní mám pocit, že ta práce má smysl.

Datum: 15.06.2013

Vložil: Jiřík

Titulek: ADHD

Děkujeme za péči,jaká byla poskytnuta našemu synovi i nám rodičům.

Datum: 27.03.2013

Vložil: Andrea Obdržálková

Titulek: Poděkování - doporučení

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Frankové za pomoc a profesionální přístup. Dcera nikdy nebyla uznaná jako ADHD, ale jen jako živé a nevychované dítě. Byť jsme se jí vždy hodně věnovali, tak rady jiných "odborníků" nevedli ke zlepšení. Teď chodíme k paní Frankové cca 6 měcíců a je viditelná změna, i okolí ji chválí. Ve škole se zlepšila. Nenásilnou a hravou formou jsem s pomocí paní Frankové dosáhli už pokroku. Jako jediná nekritizovala, ale naučila nás jak s ní pracovat. Je to mravenčí práce a běh na dlouhou trať, ale jsem vděčná za to, že jsme našli opravdou pomoc.

Datum: 07.02.2013

Vložil: K.J.

Titulek: :-)

Seminář, který jsem měla možnost navštívit mě opravdu hoodně obohatil. Jsem ráda, že mi byla dána příležitost si i biofeedback vyzkoušet. Vše bylo stručné ale jasné !! Opravdu je to cenná věc, kterou není třeba podceňovat, i přestože to někdy jiank nejde. Děkuji paní Frankové.

Datum: 07.02.2013

Vložil: Alena Přívratská

Titulek: workshop 24. ledna 2013 -* seznámení s EEG-biofeedbackem a jeho možnostmi

Tímto bych moc chtěla poděkovat Mgr. Frankové za odborný workshop - seznámení s EEG-biofeedbackem a jeho možnostmi. Lektorka Mgr. Franková měla perfektně připravený program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, , zpětná vazba, aj.) jsme mohli jako účastníci pomocí odborného vedení si nejenom z odborného povídání, ale i z praktických vlastních zkušeností na EEG, si všechno mohli vyzkoušet a dojít k názoru, jak užitečný a praktický byl pro nás workshop. Opravdu jsme se tam cítili skvěle, za což patří Mgr. Frankové velké poděkování.

Datum: 06.12.2012

Vložil: Jana

Titulek: PODĚKOVÁNÍ

Moc ráda bych touto cestou poděkovala paní Frankové za spolupráci a trpělivost a také bych tímto chtěla ostatním rodičům doporučit, aby se s jakýmkoliv problémem svěřili do péče paní Frankové. S mojí dcerou jsme docházely za paní Magistrou Frankovou rok. Někdo si možná řekne, že je to běh na dlouhou trať, ale můžu Vám říci, že se to opravdu vyplatí. Už po nějaké době se problémy mé dcery zmírnily a po ukončení spolupráce můžu říct, že se to vyplatilo, protože nyní má problémy úplně minimální.
Tak ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za pomoc, s pozdravem Jana.

Datum: 05.11.2012

Vložil: Andrea Glinzová

Titulek: Poděkování

Dobrý den! Chci velice poděkovat paní Frankové za pomoc. Se synem k ní chodíme již druhým rokem s diagnostikovaným ADHD. Za tu dobu vidím velký pokrok, nejen ve snížené medikaci, ale i na základě zpětné vazby ze školy. Nechápu, jak můžou někteří psychiatři tuto metodu zatracovat, je vidět, že o ní nic neví. Proto jsem ráda, že jsem dostala kontakt od "Lindy" a zkusila jsem se synem věřit paní Frankové, že léky nejsou všechno. Proto doporučuji všem rodičům, kteří chtějí svým dětem pomoci zvládnout všechny úkoly, které je v životě čekají.

Záznamy: 31 - 40 ze 47
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>