Názory klientů

Datum: 24.03.2014

Vložil: ...

Titulek: KVALITNĚJŠÍ ŽIVOT

Asi každý z nás občas řeší nepříjemné situace...normální věc...život běží dál. Snažíme se být kvalitními osobnostmi,dobrými rodiči i přáteli,efektivně pracovat apod. Předloni jsem se opět dala na studium,našla si tak novou práci a vůbec udělala pár zásadních změn v životě...prostě jsem se chtěla posunout o notný kus dál. Ale bolestné a sužující myšlenky z minulosti,běžný shon,práce,škola atd. se sbírali a sbírali. Nasazení bylo příliš vysoké a já slábla po všech stránkách. Měla jsem pocit přeplnění a velkého chaosu v hlavě. Pochopila jsem,že si o tom potřebuji s někým povolaným promluvit! Dlouho jsem to neodkládala...vždyť život je krátký! Můžu říci,že mne ani na vteřinu nenapadlo se stydět,jak to různě občas slýchávám. Chtěla jsem ale najít někoho MIMOŘÁDNÉHO a zároveň něco,co mi pomůže vše rychleji vstřebávat,netrpět tolik vyčerpaností,lépe se soustředit,mít svou vyrovnanost,a kde nebudu muset vše řešit jen slovně.
Stránky paní Frankové tak byly pro mne velmi zajímavé...ale biofeedback naprostou neznámou. Říkala jsem si,no za zkoušku přece nic nedám. Naše setkávání u FEEDBACKU s ROZHOVORY prolínaje mi ale vážně začínali srovnávat vnitřní rozpoložení i postoje. Vnitřní klid přicházel stále častěji a s ním bylo vše snažší a snažší.
Bohužel...přišla do toho nečekaná a velmi bolestná zkušenost...a právě tehdy bylo nejvíce poznat,že na sobě pracuji! Uvědomuji si totiž velmi dobře,že s takto závažnou událostí bych si sama neporadila.
Není to úplně snadné,ale i přes bol zdárně studuji a pracuji dál,mimořádně dobře se soustředím,mnohem více si pamatuji,a vše vůbec zpracovávám.
S ŽIVOTNÍMI PŘEKÁŽKAMI SE UŽ NEPERU,NÝBRŽ JE ZVLÁDÁM A VSTŘEBÁVÁM. O ŽIVOTNÍM SHONU,TRPĚLIVOSTI,PRACOVNÍM NASAZENÍ,ALE I VĚNOVÁNÍ ČASU RODINĚ A SOBĚ SAMÉ NEMLUVĚ.
Dokonale,smysluplně a logicky propojené sezení paní Frankové nejen u feedbacku vyžadují mimořádné schopnosti! TALENT,VĚDOMOSTI,PÍLE,NAPROSTÁ PROFESIONALITA,UM A SNAHA LIDEM POMOCI...to tedy...veliký obdiv! Tato odbornice ví,co dělá a je na tom nejpovolanějším místě!
Mám tu potřebu ji zde dnes takto veřejně poděkovat a říci,jak moc si jí i jejích schopností vážím.
P.S.: DĚKUJI,ŽE JSTE PANÍ FRANKOVÁ, ŽE MÁM TU PŘÍLEŽITOST A ČEST VÁS ZNÁT OSOBNĚ!!!
Také ale DĚKUJI ZA FEEDBACK,který využíváte...je pro mne obrovským překvapením,co s ním dokážete!
Objevit Vás,bylo pro mne výhrou. DĚKUJI VÁM

Datum: 28.02.2014

Vložil: M.G.

Titulek: Děkujeme

Jsem velmi ráda za to, že jsem měla tu čest poznat paní Mgr. Frankovou. Jsem ráda, že nám nabídla konkrétní možnost jak čelit všem našim problémům a nejednalo se o obecné rady typu zpráv z PPP. Biofeedback viditelně zklidnil našeho syna, celou dobu tam chodil rád a těšil se, že se zase posune zase o kousek dál. Naše cesta již pomalu končí a jsem ráda, že jsme s paní frankovou pro mého syna udělali vše, co bylo v našich silách. Paní Mgr. Frankovou a biofeedback mohu všem vřele doporučit, je to na dlouho, ale výsledek stojí za to!

Datum: 04.12.2013

Vložil: P.S.

Titulek: "nezralý" předškolák

Mám předčasně narozeného syna v 25.týdnu těhotenství s porodní váhou 900g.Nyní je v předškolním věku a i když se jeví jako zdravé a chytré dítě,má problémy se soustředěním,s grafomotorikou(nerad kreslí), vadou řeči,neklidem.....
I když nás teprve čeká celý ten koloběh vyšetření ve spec.poradnách, u neurologa, psychiatra, možná bude mít diagnostikováno ADHD...,chtěla bych mu dopřát tu nejlepší předškolní péči.Chodíme k paní Frankové na feedback půl roku a syn se viditelně zklidnil. Nyní má přidaný ještě stimulační program pro předškoláky Maxík,což nám zabere 20-30min denně a já to vidím velmi pozitivně jako přípravu do školy, kdy nebude překvapen povinností plnit domácí úkoly.Ještě máme hodně času do nástupu do 1.třídy a věřím, že nám péče paní Frankové přinese jen to nejlepší.Je to profesionál na svém místě,ochotna vždy poradit,rozebrat, zhodnotit problém.Děkuji za její čas a lidský přístup.

Datum: 14.10.2013

Vložil: K.A.

Titulek: Poděkování

Moc bych chtěla touto cestou poděkovat paní Frankové. Chodila jsem k ní se synem dlouhou dobu. Byl diagnostikován jako Aspergerův syndrom, mimo toto také porucha pozornosti, hyperaktivita. Vždy si mě vyslechla a jako jediná nám dokázala poradit. Nikdo z lekařů nám tak nepomohl jako ona. Hodně věcí jsem s její pomoci vyřešila.

Datum: 06.10.2013

Vložil: Šárka

Titulek: ADHD

Dobrý den. Chtěla bych se podělit s návštěvníky této stránky o svůj názor na biofeedback. Můžu opravdu vřele doporučit. Spolupráce s Mgr. Frankovou je opravdu vysoce profesionální. Vyslechne problém, který s dítětem máte, ale hlavně Vám poradí, jak komplexně postupovat. Chodíme se synem rok a udělal opravdu velký pokrok co se týče celkového zklidnění, soustředění. Zábavnou formou trénujeme i doma a musím říct, že ho to baví.Paní Franková Vás povzbudí a při kontaktu s ní mám pocit, že ta práce má smysl.

Datum: 15.06.2013

Vložil: Jiřík

Titulek: ADHD

Děkujeme za péči,jaká byla poskytnuta našemu synovi i nám rodičům.

Datum: 27.03.2013

Vložil: Andrea Obdržálková

Titulek: Poděkování - doporučení

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Frankové za pomoc a profesionální přístup. Dcera nikdy nebyla uznaná jako ADHD, ale jen jako živé a nevychované dítě. Byť jsme se jí vždy hodně věnovali, tak rady jiných "odborníků" nevedli ke zlepšení. Teď chodíme k paní Frankové cca 6 měcíců a je viditelná změna, i okolí ji chválí. Ve škole se zlepšila. Nenásilnou a hravou formou jsem s pomocí paní Frankové dosáhli už pokroku. Jako jediná nekritizovala, ale naučila nás jak s ní pracovat. Je to mravenčí práce a běh na dlouhou trať, ale jsem vděčná za to, že jsme našli opravdou pomoc.

Datum: 07.02.2013

Vložil: K.J.

Titulek: :-)

Seminář, který jsem měla možnost navštívit mě opravdu hoodně obohatil. Jsem ráda, že mi byla dána příležitost si i biofeedback vyzkoušet. Vše bylo stručné ale jasné !! Opravdu je to cenná věc, kterou není třeba podceňovat, i přestože to někdy jiank nejde. Děkuji paní Frankové.

Datum: 07.02.2013

Vložil: Alena Přívratská

Titulek: workshop 24. ledna 2013 -* seznámení s EEG-biofeedbackem a jeho možnostmi

Tímto bych moc chtěla poděkovat Mgr. Frankové za odborný workshop - seznámení s EEG-biofeedbackem a jeho možnostmi. Lektorka Mgr. Franková měla perfektně připravený program tak, aby prostřednictvím různých technik (brainstorming, priorizace, , zpětná vazba, aj.) jsme mohli jako účastníci pomocí odborného vedení si nejenom z odborného povídání, ale i z praktických vlastních zkušeností na EEG, si všechno mohli vyzkoušet a dojít k názoru, jak užitečný a praktický byl pro nás workshop. Opravdu jsme se tam cítili skvěle, za což patří Mgr. Frankové velké poděkování.

Datum: 06.12.2012

Vložil: Jana

Titulek: PODĚKOVÁNÍ

Moc ráda bych touto cestou poděkovala paní Frankové za spolupráci a trpělivost a také bych tímto chtěla ostatním rodičům doporučit, aby se s jakýmkoliv problémem svěřili do péče paní Frankové. S mojí dcerou jsme docházely za paní Magistrou Frankovou rok. Někdo si možná řekne, že je to běh na dlouhou trať, ale můžu Vám říci, že se to opravdu vyplatí. Už po nějaké době se problémy mé dcery zmírnily a po ukončení spolupráce můžu říct, že se to vyplatilo, protože nyní má problémy úplně minimální.
Tak ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za pomoc, s pozdravem Jana.

Záznamy: 31 - 40 ze 48
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>