Názory klientů

Datum: 03.02.2019

Vložil: Ondra s maminkou

Titulek: Poděkování a doporučení

K paní Frankové jsme docházeli 18 měsíců. Jednalo se o oslabené dílčí funkce. Ondra byl s přístupem paní Frankové velice spokojen, vnímal její rady i přátelský přístup.
Došlo ke změně a posunu - zlepšil v učení, začal být klidnější, zodpovědnější v škole, sám k sobě. Jeho emocionální výbuchy byly méně časté a dá se říct, že jsou téměř pryč. Paní Franková pomohla i skvělými radami, jak některé výchovné konflikty řešit.
Doporučuji všem rodičům i dětem. Paní Franková je úžasná.
Děkujeme.

Datum: 07.09.2018

Vložil: Martina Ferkálová

Titulek: Poděkování

K p.Frankové jsme chodili se synem 2roky.Syn je autista,vždy měl v klasickém eeg epileptické ložisko,měl silné tiky.Po počátečních zvykacích sezeních,kdy chtěl syn utíkat a byl silně nervozní a my jen mohly čekat až to přejde,si na vše zvykl a bez problémů absolvoval každé sezení.Tiky skoro odezněly a eeg se upravilo na přiměřené věku,ale nejvíc nás potěšilo,že vymizelo epi.ložisko díky Biofeedbacku.Díky moc za trpělivost a empatii p.Frankové.Je úžasná!!!!

Datum: 16.05.2018

Vložil: Katka

Titulek: Doporučení s poděkováním

Paní Mgr. Frankovou jsem se synem začala navštěvovat v roce 2015 v synových 4 letech. Syn se nezapojoval ve školce a tím vznikl problém, že byl outsider v kolektivu, na druhou stranu doma byl divoch s minimální pozorností, v noci s neklidným spaním, občas s nočním pomočováním. Paní Mgr. Franková nastavila plán, kdy jsme prvně absolvovali biofeedback, ten podstatě absolvujeme do dnešních dnů. K BFD se přidalo cvičení NVS, úžasné pracovní listy – které pomohly synovi uvolnit ruku a nebát se ,,opřít“ do papíru, dalo mu to dynamiku v malování, jistotu a když se dnes podívám na první pracovní listy a na pracovní listy z posledních dní, které i po ukončení programu rád vezme a obtahuje, je to neskutečný pokrok. Poté se přidal program, který nám velmi pomohl k přípravě do první třídy a to MAXÍK. Skvělé udělaný program správných návyků pro budoucí psaní, zajímavé pracovní listy, které děti baví, učí se říkanky, uvolňují ruku, správný úchop tužky, sed u psaní apod. a díky odkladu první třídy, který nám umožnil celý rok MAXÍKA trénovat je syn úplně někde jinde a zápis absolvoval na výbornou, už tam bylo sebevědomí, radost z toho, co dokázal za ten rok a my rodiče pyšní na syna, na sebe a v neposlední řadě na paní Frankovou, protože je v tom co dělá dobrá, máme v ní plnou důvěru a že jsme někdy potřebovali s manželem povzbudit. Teď nás čeká v září 2018 první třída a ještě budeme pokračovat v BFD a v tzv. Feuersteinově metodě.
Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci. K.S. a O.S

Datum: 16.05.2018

Vložil: F.

Titulek: příprava

Děkuji za Vaší pomoc ke přijímacím zkouškám. Nejvíce mi pomohla technika kotvení. Jak jsem ji použil cítil jsem méně stresu. Feedback mi pomohl také, soustředění bylo velice důležité.
Velice děkuji .

Datum: 14.04.2018

Vložil: Radim

Titulek: DĚKUJEME!!!!

Moc děkujeme za péči skvělé paní Frankové. Její péče nebyla pouze pro ADHD syna, ale pomáhala celou dobu léčby celé rodině. Díky ní můžeme zase fungovat jako rodina a nebojím se s dětmi kamkoliv jet.
Syn je po léčbě mnohem šikovnější, více se soustředí a také téměř vymizel největší problém a tím byla jeho agresivita.

Datum: 15.11.2017

Vložil: DP

Titulek: Spokojenost

S přístupem paní Frankové jsem byl velmi spokojen. Doporučuji.

Datum: 03.09.2017

Vložil: Lukáš

Titulek: Poděkování

Nastoupili jsme na terapie Biofeedbacku s 12letým synem, kterému je diagnostikováno ADD s poruchou pozornosti. Spolupráce s paní Frankovou byla na velmi profesionální úrovni. Svými odbornými radami pomáhala nejen synovi, ale i nám rodičům. Po dvouleté spolupráci jsme si uvědomili jak nám velmi pomohla v nelehkých výchovně-vzdělávacích situacích. Nesmírně si vážíme, že jsme mohli se synem tuhle terapii a spolupráci absolvovat. Děkujeme tímto za pomoc a doporučujeme dalším rodinám tuhle skvělou osobu.

Datum: 07.06.2017

Vložil: Jirka B.

Titulek: :-)

Možná si pokládáte otázku, stejně njako já na začátku, zda vůbec do toho všeho jít?Rozhodnutí dělá každý sám za sebe. Dnes po několika měsících, dokážu odpovědět, že moje volba byla jednoznačně dobrá a jsem rád, že jsme využili všeho co nám bylo nabídnuto a nebylo toho málo.
Děkuji Vám touto cestou paní Franková za syna, sebe i celou rodinu.Přeji všechno dobré.Jirka

Datum: 05.02.2017

Vložil: JJ

Titulek: dospělý

Byl jsem velmi spokojen. Děkuji.J.J.

Datum: 18.10.2016

Vložil: v.v.

Titulek: přínos

Jsem matka rošťáka, která se nespokojila jen s tím, že byla vyslovena diagnóza.Lítání od jednoho specialisty k druhému téměř nic neřešilo.Stáli jsme na mrtvém bodě a nevěděli, co udělat, aby to bylo správně, kam jít, aby se to všechno někam posunulo, nejednou jsem byla zlá na sebe, na syna, na svět kolem a často jsem hledala cestičku, jak z toho všeho ven.
Náhodou se mi dostal do ruky kontakt na paní Frankovou.Před první návštěvou u ní byly pocity rozporuplné, protože jsem byla jako máma už unavená z návštěv někde v ordinacích. Dnes je to už nějaký ten měsíc, co paní Frankovou navštěvujeme a s výsledky, které jsem neočekávala, protože pracovala nejen se synem, ale podpořila i mně jako matku a rodiče, dokázala najít spolu se mnou řešení hlavně ke spokojenosti syna v dost náročných situacích, naučila jsem se zase umět vnímat své dítě a pracovat na tom,aby náš vztah někde neztroskotal díky problémům, které jsou spojené s ADHD. Velmi děkuji za podporu, za kus práce, co jsme se synem odvedli a která k něčemu byla:-).V.

Záznamy: 11 - 20 ze 48
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>